Студія художнього татуювання «LINK» за підтримки Міжнародної Асоціації Тату і Пірсингу проводить Міжнародну конвенцію художнього татуювання WEST TATTOO FEST, що охоплює собою широкий спектр молоді. В Україні ця культура набирає обертів, і має величезну кількість шанувальників, число їх постійно збільшується. Фестиваль WEST TATTOO FEST – це масштабний захід в тату – культурі України, це грандіозний фестиваль для активних, амбітних людей, які звикли нестандартно проводити час. А також для справжніх любителів і фанатів тату – мистецтва, для тих, чиє життя немислиме без мистецтва татуювання. Фестиваль WEST TATTOO FEST порадує учасників та відвідувачів фестивалю нестандартної шоу-програми, новими обличчями в світі тату, неповторними роботами майстрів, які будуть номінуватися в конкурсах з цінними призами, а також інтерактивними шоу байкерів, виступами прогресивних музичних команд і безліччю інших сюрпризів. Такого роду фестивалі вже більше 15 років проводяться по всій Україні. Де змагаються у своєму вмінні сотні майстрів, збираються тисячі любителів і шанувальників цього мистецтва, а також робиться виставка – продаж обладнання для художнього татуювання та пірсингу, як вітчизняних, так і зарубіжних фірм виробників. Ця акція є цікавою і суттєво відрізняється від загальної маси заходів проведених в славному місті Львів (звичайні виставки, концерти і т.п.).

P.S.

Пориньте в атмосферу драйву, музики, прекрасних робіт, божевільного позитиву і веселощів. Фестиваль відкриє Вам новий погляд на світ, допоможе Вам придбати якісну татуювання. Отримати нові креативні ідеї. Поділитися досвідом і отримати нові знання в області художнього татуювання.

Вартість входу на територію заходу WEST TATTOO FEST

Абонемент на 1 день – 100 грн

Абонемент на 2 дні – 175 грн

Абонемент на 3 дні – 250 грн

З додаткових питань можна звернутися:
Телефон мобільний ОРГКОМІТЕТ: +38 067 944-2-955
Телефон стаціонарний: +38 032 240-34-09
Телефон мобільний Піар-менеджер: +38 093-877-68-63
Пошта: tattoolvov@gmail.com

Ви можете заповнити анкету учасника або саплаєра у нас на сайті

Акредитація журналістів

У заяві, поданій журналістом, на електронну адресу оргкомітету: tattoolvov@gmail.com (в темі листа вказати “Акредитація журналіста”) працівником засобу масової інформації, зазначаються його прізвище, ім’я та по батькові, поштова адреса, номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти. До заяви додаються копії документів, що засвідчують особу і підтверджують професійну приналежність.

У поданні засобу масової інформації зазначаються його повне найменування, дата і номер реєстрації, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер засобу зв’язку, прізвище, ім’я та по батькові журналіста, працівника засобу масової інформації, за яким вноситься подання. До подання додаються копії документів, що засвідчують особу журналіста.