ШАНОВНІ ПАНОВЕ!

У Львові АРТ – студія натільного живопису «LINK» за підтримки Міжнародної Асоціації тату і пірсингу запрошує Вас взяти участь в проведенні щорічної Міжнародної конвенції “WEST TATTOO FEST” в статусі Генерального партнера, Партнера призового фонду або мецената. “WEST TATTOO FEST” – це масштабна подія у світі художнього татуювання, боді-арту та пірсингу. Конвенція заснована з метою підвищення культури художнього татуювання, боді-арту в нашій країні і за її межами. Художні татуювання – це мистецтво, живопис на тілі людини, прояв ідеологічних принципів і життєвих кредо у вигляді малюнків і написів на тілі. Як будь-яке мистецтво, татуювання мають право на життя. Прийшов час звільнити тату від пережитків минулого!

МЕТА КОНВЕНЦІЇ

Метою Міжнародної конвенції є підвищення рівня загальнокультурного світогляду на мистецтво художнього татуювання з великою історією понад 6000 років. Під час конвенції буде проходити обмін інформацією та досвідом серед майстрів з різних країн. На фестивалі будуть проводитись конкурси робіт майстрів боді-арту у і тату в більш ніж 10 номінаціях. Конкурс MISS TATTOO. Також відбудеться змагання в 3-х годинний дуелі на виконання найкращого татуювання, де візьмуть участь представники різних країн. Головна боротьба, звичайно, буде за кубок «Golden lion» . Ну а полотном для роботи звичайно ж буде тіло моделей. Кожен, хто відвідає конвенцію буде шанс залишити шедевр відомих майстрів на собі. Конвенції буде передувати масштабна рекламна кампанія. Інформація про Вашу організацію буде розміщена в рекламно-інформаційних матеріалах і засобах масової інформації. Аудиторія – люди, які хочуть і можуть придбати дороге обладнання, і зробити собі високоякісний, художній шедевр.

Цільова аудиторія

– Кількість учасників – більше 150;

– Кількість гостей – від 3000;

Вік – 18 – 45 років;

Прихильники тату мистецтва з інших держав (Польща, Білорусія, Молдова, Німеччина, Румунія, Данія, Греція, Великобританія, Ліван)

Динамічні, проактивні, сучасні люди, які звикли до постійного руху, розвитку та оновлення;

Люди, які хочуть і можуть придбати дороге устаткування, і зробити собі високоякісний, художній шедевр.

Місце проведення заходу

– палац Мистецтв, що розташований в центральній частині Львова, на вулиці Коперника, 17.

У разі, якщо Вас зацікавили окремі позиції,
ми можемо розробити індивідуальний партнерський пакет, оптимальний для цілей і завдань Вашої компанії.

Акредитація журналістів

У заяві, поданій журналістом, на електронну адресу оргкомітету: tattoolvov@gmail.com (в темі листа вказати “Акредитація журналіста”) працівником засобу масової інформації, зазначаються його прізвище, ім’я та по батькові, поштова адреса, номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти. До заяви додаються копії документів, що засвідчують особу і підтверджують професійну приналежність.

У поданні засобу масової інформації зазначаються його повне найменування, дата і номер реєстрації, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер засобу зв’язку, прізвище, ім’я та по батькові журналіста, працівника засобу масової інформації, за яким вноситься подання. До подання додаються копії документів, що засвідчують особу журналіста.