Студія художнього татуювання «LINK» за підтримки Міжнародної Асоціації Тату проводить велику Міжнародну конвенцію художнього татуювання. Охоплює собою широкий спектр молоді. В Україні ця культура набирає обертів, і має величезну кількість шанувальників, число їх постійно збільшується. Конвенція WEST TATTOO FEST – це масштабна захід у тату – культурі України. Це грандіозна конвенція для активних, амбітних людей, які звикли нестандартно проводити час. А також для справжніх любителів і фанатів тату – мистецтва, для тих, чиє життя немислиме без мистецтва татуювання. Фестиваль порадує учасників та відвідувачів фестивалю нестандартної шоу-програмою, новими обличчями в світі тату, неповторними роботами майстрів, які будуть номінуватися в конкурсах з цінними призами, а також інтерактивними шоу байкерів, виступами прогресивних музичних команд і безліччю інших сюрпризів. Такого роду фестивалі вже більше 15 років проводяться по всій Україні. Де змагаються у своєму вмінні сотні майстрів, збираються тисячі любителів і шанувальників цього мистецтва, а також робиться виставка – продаж обладнання для художнього татуювання та пірсингу, як вітчизняних, так і зарубіжних фірм виробників. Ця акція є цікавою і суттєво відрізняється від загальної маси заходів проведених в славному місті Львів (звичайні виставки, концерти і т.п.).

Акредитація журналістів

У заяві, поданій журналістом, на електронну адресу оргкомітету: tattoolvov@gmail.com (в темі листа вказаті “Акредитація журналіста”) працівніком засоби масової информации, зазначаються его прізвище, ім’я та по батькові, поштова адреса, номер засоби зв’язку, адреси Електронної пошта. До заяви додаються копії документів, что засвідчують особу и підтверджують професійну пріналежність.

У поданні засоби масової информации зазначаються его повне найменування, дата и номер реєстрації, поштовий адресою, адресою Електронної пошта, номер засоби зв’язку, прізвище, ім’я та по батькові журналіста, працівника засоби масової информации, за Яким вноситися Подання. До Подання додаються копії документів, что засвідчують особу журналіста.

З додаткових питань можна звернутися:
Телефон мобільний ОРГКОМІТЕТ: +38 067 944-2-955
Телефон стаціонарний: +38 032 240-34-09
Телефон мобільний Піар-менеджер: +38 093-877-68-63
Пошта: tattoolvov@gmail.com